fbpx

MODERNÍ HLINÍKOVÉ POSUVNÉ PERGOLY
PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ
ZÁRUKA 5 LET JAKO STANDARD

NOVÝ ROZMĚR PRO VAŠI TERASU - TO JE HLINÍKOVÁ POSUVNÁ PERGOLA

Chcete trávit čas na Vaší terase za téměř každého počasí? Máme pro Vás dokonalé moderní řešení.

Hliníková posuvná pergola  Vám poskytne ideální stínění nebo ochranu před větrem či deštěm díky posuvné střeše a zároveň bude dokonalým designovým a dominantním prvkem pro Vaši terasu.
Pergolu můžete doplnit svislými ZIP screenovými roletami nebo dalšími funkčními a designovými doplňky, které Vám zajistí soukromí a komfort při posezení na terase a zároveň Vás ochrání před sluncem nebo větrem či deštěm.
Posuvnou pergolu Vám vyrobíme na míru a zajistíme profesionální montáž.

Kvalitní designové posuvné pergoly za bezkonkurenční ceny

POSUVNÁ HLINÍKOVÁ PERGOLA

Posuvná hliníková pergola je absolutní NOVINKOU na českém trhu. Posuvné pergoly umožňují neomezenou montáž na rodinné domy, byty, restaurace, kavárny, hotely či pro jiné komerční využití. Posuvnou pergolu je možné instalovat na zeď domu (i zateplenou), dřevostavbu, kotvit ji do stropu (podbití, balkon a jiné) nebo ji instalovat jako samonosnou pergolu bez nutnosti kotvení do zdi. Šířka pergoly může být téměř bez limitu a lze vyskládat vedle sebe několik pergol a spojit je do jedné. Odtok vody je standardně řešen pomocí odtokového předního profilu (okapu), který odvádí vodu vnitřkem sloupků pergoly.

RÁDI VÁM PORADÍME

Rádi Vám pomůžeme s výběrem posuvné pergoly, ZIP screenových rolet nebo příslušenství (Somfy Tahoma – domácí inteligence, infrazářiče atd.), ukážeme Vám vzorovou pergolu, vzorky profilů, katalog barev a PVC látek, vzorky LED světel a rádi k Vám přijedeme na zaměření pergoly a ukážeme Vám i funkční minimodel pergoly.

V případě dotazů nebo pro zpracování nezávazné cenové kalkulace vyplňte prosím formulář vpravo pro NEZÁVAZNOU POTÁVKU nebo pošlete e-mail na:

případně volejte na telefon:

+420 722 922 144

Na základě Vaší poptávky/dotazů Vám do 2 pracovních dnů zpracujeme nezávaznou nabídku nebo odpovíme na Vaše dotazy.

AKCE DO 30.09.2023:
ZDARMA KE KAŽDÉ PERGOLE:
MONTÁŽ A INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ HDD LUX VČETNĚ STMÍVAČE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Recent Posts