fbpx

Bioklimatické pergoly se stahovací střechou

  • Home
  • Bioklimatické pergoly

BIOKLIMATICKÉ PERGOLY

Bioklimatické pergoly představují nejmodernější trend v oblasti hliníkových pergol a pokud hledáte nejlepší řešení na trhu, tak je to právě bioklimatická pergola se stahovací střechou. Můžete si nastavit intenzitu slunečních paprsků a proudění vzduchu, ale take můžete celkově stáhnout lamelovou střechu k domu, aby Vám neubírala světlo a přístup slunečních paprsků do interiéru.
Bioklimatické pergoly jsou navrženy v kubistickém stylu s ostrými pravoúhlými rysy hliníkové konstrukce bez viditelných šroubových spojů.

Jakub Melich
Jakub Melich
2023-05-23
Vynikající profesionální přístup, zejména pan Fiala s námi komunikoval hned od začátku. Po různých cenových nabídkách od různých firem jsme se rozhodli právě pro Pergotec. Pan Fiala nám o víkendu (v nepracovní den) v showroomu v Praze pergolu představil, vše vysvětlil a další týden jel k nám na dům zaměřit. Po složení zálohy byla pergola daná do objednávky. Za čtyři týdny byla hotova a následující týden instalována. Vše fungovalo dle domluvy, na všechny dotazy jsme dostali odpověď. Jsem rád, že stále existují firmy, které jsou kvalitní, profesionální a dodrží to, na čem se dohodneme. Za nás jedině doporučujeme.
Jan Sirový
Jan Sirový
2023-05-11
Od začátku až do konce skvělý přístup. Nechávali jsme si udělat nabídky i od jiných společností, ale přístup Pergotecu byl rychlý a hlavně opravdu pro zákaznický, nikdo nám nenutil nejdražší řešení, ale opravdu to nejvhodnější. Samotná realizace proběhla také na výbornou, takže můžu jen doporučit.
Michal Bouzek
Michal Bouzek
2023-04-05
Dnes proběhla montáž posuvné, osvětlené pergoly, která byla profesionální. S panem Fialou jsme byli naprosto spokojení, od prvního zavolání, až po konečnou montáž. Mohu vřele doporučit.
Iva Karvánková
Iva Karvánková
2023-03-30
Pergola TIVOLI - oceňuji profesionální přístup a jednání p.Fialy a jeho kolegy - od prvního kontaktu a nabídky, přes osobní návštěvu, zaměření a konzultaci na místě, až po vlastní realizaci. Spokojenost. Určitě doporučuji.
Tom Barta
Tom Barta
2023-03-23
Potřebovali jsme povýšit zastřešení naší terasy na zcela jinou úroveň. Potřebovali jsme něco co vydrží déšť, vítr a zároveň stalo že sbalit tak, aby si naši zákazníci užili sluníčka. Do toho máme dům z 18. století bez jediného pravého úhlu a rovné zdi. Pergola, kterou nam Pergotec dodal vse splnuje a firma si poradila se vsemi nastrahami pozitivne a s respektem k mistu. Vrele doporucuji ( Karlštejn 34 )
Lenka Sivakova
Lenka Sivakova
2023-03-02
Skvělý a profesionální přístup pana Fialy, perfektně odvedená práce.Pergola vypadá moc pěkně.Doporučuji
Pavla Mašková
Pavla Mašková
2022-11-16
Pergola ERA vypadá a funguje skvěle. S panem Fialou byla perfektní domluva, termín byl též dodržen, takže naprostá spokojenost! Vřele doporučuji!
Jan Suda
Jan Suda
2022-10-07
Profesionální a seriózní jednání a snaha o spokojenost zákazníka. Pergola vypadá i funguje skvěle. Díky!!!
Richard Klípa
Richard Klípa
2022-09-19
Nechali jsme si namontovat posuvnou pergolu ERA do zateplené fasády na terase v šestém patře., kde pan Fiala zajistil jeřáb, bez kterého by jsme to na terasu nedostali. Vše probehlo od prvniho setkaní, pres realizaci a ukonceni montáže na vybornou. Profesionální přístup všech zúčastněných byl profesionalní a s výsledkem jsme naprosto spokojeni. Doporučujeme pro Ty kteří hledaji kvalitu a profesionální přístup.
Pavel Kadlec
Pavel Kadlec
2022-09-14
Pořídili jsme si hliníkovou posuvnou pergolu ERA s osvětlením. Perfektní přístup pana Fialy od nabídky až po realizaci. Nebyl problém zodpovědět jakýkoliv dotaz. Dobrý návrh řešení ukotvení pergoly do podlahy na terase. Profesionální přístup všech zúčastněných při montáži. Určitě doporučím dále

Bioklimatická pergola se stahovací střechou

Kvalitní bioklimatické pergoly se stahovací střechou jsou NOVINKOU na českém trhu.

Bioklimatické pergoly se stahovací střechou jsou ideální a designovou alternativou k zastřešení Vaší terasy. Nainstalovat je můžete jak k rodinným domům, tak i ke komerčním budovám, jako jsou restaurace či hotely atd..
Bioklimatická pergola může být nainstalovaná na zeď domu (i zateplenou), dřevostavbu, kotvit jí do stropu (podbití, balkon a jiné) nebo jí instalovat jako samonostojnou pergolu bez nutnosti kotvení do zdi. Šířka bioklimatické pergoly může být téměř bez limitu a lze vyskládat vedle sebe několik pergol a spojit je do jedné. Odtok vody je standardně řešen pomocí odtokového profilu (okapu), který odvádí vodu vnitřkem sloupků pergoly.

RÁDI VÁM PORADÍME

Rádi Vám pomůžeme s výběrem bioklimatické pergoly, ZIP screenových rolet nebo příslušenství (Somfy Tahoma – domácí inteligence, infrazářiče atd.), ukážeme Vám vzorovou pergolu, vzorky profilů, katalog barev a PVC látek, vzorky LED světel a rádi k vám přijedeme na zaměření pergoly a ukážeme Vám i plně funkční minimodel pergoly.

V případě dotazů či nezávazné cenové kalkulace vyplňte prosím formulář pro NEZÁVAZNOU POPTÁVKU nebo pošlete e-mail na:

případně volejte na telefon:

+420 722 922 144

Na základě Vaší poptávky/dotazů Vám do 2 pracovních dnů zpracujeme nezávaznou nabídku nebo odpovíme na Vaše dotazy.

AKCE DO 30.06.2023:
ZDARMA KE KAŽDÉ PERGOLE:
INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ HDD LUX VČETNĚ STMÍVAČE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Recent Posts