fbpx

Bioklimatické pergoly se stahovací střechou

  • Home
  • Bioklimatické pergoly

BIOKLIMATICKÉ PERGOLY

Bioklimatické pergoly představují nejmodernější trend v oblasti hliníkových pergol a pokud hledáte nejlepší řešení na trhu, tak je to právě bioklimatická pergola se stahovací střechou. Můžete si nastavit intenzitu slunečních paprsků a proudění vzduchu, ale take můžete celkově stáhnout lamelovou střechu k domu, aby Vám neubírala světlo a přístup slunečních paprsků do interiéru.
Bioklimatické pergoly jsou navrženy v kubistickém stylu s ostrými pravoúhlými rysy hliníkové konstrukce bez viditelných šroubových spojů.

David Jaros
David Jaros
2023-07-03
Mohu doporučit. Bezproblémová komunikace. Osobní přístup a řešení pergoly upravené na základě našich požadavků. Profesionální montáž. Skutečně není co vytknout. Děkujeme!
Jakub Melich
Jakub Melich
2023-05-23
Vynikající profesionální přístup, zejména pan Fiala s námi komunikoval hned od začátku. Po různých cenových nabídkách od různých firem jsme se rozhodli právě pro Pergotec. Pan Fiala nám o víkendu (v nepracovní den) v showroomu v Praze pergolu představil, vše vysvětlil a další týden jel k nám na dům zaměřit. Po složení zálohy byla pergola daná do objednávky. Za čtyři týdny byla hotova a následující týden instalována. Vše fungovalo dle domluvy, na všechny dotazy jsme dostali odpověď. Jsem rád, že stále existují firmy, které jsou kvalitní, profesionální a dodrží to, na čem se dohodneme. Za nás jedině doporučujeme.
Jan Sirový
Jan Sirový
2023-05-11
Od začátku až do konce skvělý přístup. Nechávali jsme si udělat nabídky i od jiných společností, ale přístup Pergotecu byl rychlý a hlavně opravdu pro zákaznický, nikdo nám nenutil nejdražší řešení, ale opravdu to nejvhodnější. Samotná realizace proběhla také na výbornou, takže můžu jen doporučit.
Michal Bouzek
Michal Bouzek
2023-04-05
Dnes proběhla montáž posuvné, osvětlené pergoly, která byla profesionální. S panem Fialou jsme byli naprosto spokojení, od prvního zavolání, až po konečnou montáž. Mohu vřele doporučit.
Iva Karvánková
Iva Karvánková
2023-03-30
Pergola TIVOLI - oceňuji profesionální přístup a jednání p.Fialy a jeho kolegy - od prvního kontaktu a nabídky, přes osobní návštěvu, zaměření a konzultaci na místě, až po vlastní realizaci. Spokojenost. Určitě doporučuji.
Tom Barta
Tom Barta
2023-03-23
Potřebovali jsme povýšit zastřešení naší terasy na zcela jinou úroveň. Potřebovali jsme něco co vydrží déšť, vítr a zároveň stalo že sbalit tak, aby si naši zákazníci užili sluníčka. Do toho máme dům z 18. století bez jediného pravého úhlu a rovné zdi. Pergola, kterou nam Pergotec dodal vse splnuje a firma si poradila se vsemi nastrahami pozitivne a s respektem k mistu. Vrele doporucuji ( Karlštejn 34 )
Lenka Sivakova
Lenka Sivakova
2023-03-02
Skvělý a profesionální přístup pana Fialy, perfektně odvedená práce.Pergola vypadá moc pěkně.Doporučuji
Pavla Mašková
Pavla Mašková
2022-11-16
Pergola ERA vypadá a funguje skvěle. S panem Fialou byla perfektní domluva, termín byl též dodržen, takže naprostá spokojenost! Vřele doporučuji!
Jan Suda
Jan Suda
2022-10-07
Profesionální a seriózní jednání a snaha o spokojenost zákazníka. Pergola vypadá i funguje skvěle. Díky!!!
Richard Klípa
Richard Klípa
2022-09-19
Nechali jsme si namontovat posuvnou pergolu ERA do zateplené fasády na terase v šestém patře., kde pan Fiala zajistil jeřáb, bez kterého by jsme to na terasu nedostali. Vše probehlo od prvniho setkaní, pres realizaci a ukonceni montáže na vybornou. Profesionální přístup všech zúčastněných byl profesionalní a s výsledkem jsme naprosto spokojeni. Doporučujeme pro Ty kteří hledaji kvalitu a profesionální přístup.

Bioklimatická pergola se stahovací střechou

Kvalitní bioklimatické pergoly se stahovací střechou jsou NOVINKOU na českém trhu.

Bioklimatické pergoly se stahovací střechou jsou ideální a designovou alternativou k zastřešení Vaší terasy. Nainstalovat je můžete jak k rodinným domům, tak i ke komerčním budovám, jako jsou restaurace či hotely atd..
Bioklimatická pergola může být nainstalovaná na zeď domu (i zateplenou), dřevostavbu, kotvit jí do stropu (podbití, balkon a jiné) nebo jí instalovat jako samonostojnou pergolu bez nutnosti kotvení do zdi. Šířka bioklimatické pergoly může být téměř bez limitu a lze vyskládat vedle sebe několik pergol a spojit je do jedné. Odtok vody je standardně řešen pomocí odtokového profilu (okapu), který odvádí vodu vnitřkem sloupků pergoly.

RÁDI VÁM PORADÍME

Rádi Vám pomůžeme s výběrem bioklimatické pergoly, ZIP screenových rolet nebo příslušenství (Somfy Tahoma – domácí inteligence, infrazářiče atd.), ukážeme Vám vzorovou pergolu, vzorky profilů, katalog barev a PVC látek, vzorky LED světel a rádi k vám přijedeme na zaměření pergoly a ukážeme Vám i plně funkční minimodel pergoly.

V případě dotazů či nezávazné cenové kalkulace vyplňte prosím formulář pro NEZÁVAZNOU POPTÁVKU nebo pošlete e-mail na:

případně volejte na telefon:

+420 722 922 144

Na základě Vaší poptávky/dotazů Vám do 2 pracovních dnů zpracujeme nezávaznou nabídku nebo odpovíme na Vaše dotazy.

AKCE DO 31.12.2023:
ZDARMA KE KAŽDÉ BIOKLIMATICKÉ PERGOLE:
LED OSVĚTLENÍ PO OBVODU PERGOLLY VČETNĚ STMÍVAČE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Recent Posts