fbpx

Bioklimatické pergoly se stahovací střechou

  • Home
  • Bioklimatické pergoly

BIOKLIMATICKÉ PERGOLY

Bioklimatické pergoly představují nejmodernější trend v oblasti hliníkových pergol a pokud hledáte nejlepší řešení na trhu, tak je to právě bioklimatická pergola se stahovací střechou. Můžete si nastavit intenzitu slunečních paprsků a proudění vzduchu, ale take můžete celkově stáhnout lamelovou střechu k domu, aby Vám neubírala světlo a přístup slunečních paprsků do interiéru.
Bioklimatické pergoly jsou navrženy v kubistickém stylu s ostrými pravoúhlými rysy hliníkové konstrukce bez viditelných šroubových spojů.

Bioklimatická pergola se stahovací střechou

Kvalitní bioklimatické pergoly se stahovací střechou jsou NOVINKOU na českém trhu.

Bioklimatické pergoly se stahovací střechou jsou ideální a designovou alternativou k zastřešení Vaší terasy. Nainstalovat je můžete jak k rodinným domům, tak i ke komerčním budovám, jako jsou restaurace či hotely atd..
Bioklimatická pergola může být nainstalovaná na zeď domu (i zateplenou), dřevostavbu, kotvit jí do stropu (podbití, balkon a jiné) nebo jí instalovat jako samonostojnou pergolu bez nutnosti kotvení do zdi. Šířka bioklimatické pergoly může být téměř bez limitu a lze vyskládat vedle sebe několik pergol a spojit je do jedné. Odtok vody je standardně řešen pomocí odtokového profilu (okapu), který odvádí vodu vnitřkem sloupků pergoly.

RÁDI VÁM PORADÍME

Rádi Vám pomůžeme s výběrem bioklimatické pergoly, ZIP screenových rolet nebo příslušenství (Somfy Tahoma – domácí inteligence, infrazářiče atd.), ukážeme Vám vzorovou pergolu, vzorky profilů, katalog barev a PVC látek, vzorky LED světel a rádi k vám přijedeme na zaměření pergoly a ukážeme Vám i plně funkční minimodel pergoly.

V případě dotazů či nezávazné cenové kalkulace vyplňte prosím formulář pro NEZÁVAZNOU POPTÁVKU nebo pošlete e-mail na:

případně volejte na telefon:

+420 722 922 144

Na základě Vaší poptávky/dotazů Vám do 2 pracovních dnů zpracujeme nezávaznou nabídku nebo odpovíme na Vaše dotazy.

AKCE DO 31.03.2023:
ZDARMA KE KAŽDÉ PERGOLE:
INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ HDD LUX VČETNĚ STMÍVAČE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Recent Posts