fbpx

O nás

AKCE DO KONCE KVĚTNA:
LED OSVĚTLENÍ, STMÍVAČ SOMFY iO A PĚTIKANÁLOVÝ DÁLKOVÝ OVLADAČ SOMFY SITUO 5 iO II ZDARMA

O nás

Jsme ryze česká dynamická rodinná společnost, která má nastavený jednoduchý, ale jasný cíl – dodávat zákazníkům výhradně špičkové produkty a profesionální služby za velmi příznivé ceny. Našim cílem je poskytnout Vám cenově dostupné kvalitní varianty řešení hliníkových posuvných pergol včetně příslušenství (ZIP screenové rolety, infrazářiče, inteligentní domácnost Somfy TaHoma).

Dodáváme výhradně zakázkové hliníkové posuvné pergoly na míru včetně montáže na klíč po celé České republice. V rámci dodávky zajišťujeme přípravné i dokončovací stavební práce.
S každým naším zákazníkem si budujeme dlouhodobý vztah, který nekončí montáží a předáním pergoly, ale nabízíme i záruční a pozáruční servis a údržbu pergol.

Zároveň Vám umožňujeme prohlédnout a vyzkoušet si ukázkovou pergolu na vlastní oči včetně vzorků hliníkových profilů, vzorníku barev a látek.

  • SPECIÁLNÍ AKCE

    POSUVNÁ PERGOLA CREA

    LED OSVĚTLENÍ, SOMFY STMÍVAČ iO A SOMFY DÁLKOVÝ OVLADAČ SITUO 5 iO II ZDARMA

    NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vavtech logo

Našim dodavatelem je turecká společnost Vavtech (www.vavtech.com.tr) se kterou jsem navázali exkluzivní spolupráci.
Společnost Vavtech je držitelem certifikátu CE, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a tím pádem jsou jejich hliníkové posuvné pergoly bezpečné a se zaručenou kvalitou.

Aby to nebylo jen o virtuálním dodavateli, tak Vám přinášíme fotografie z jejich zázemí (kanceláře) a výrobní haly o ploše 6000 m2, kde po jejich návštěvě jsme se ujistili, že je to ten pravý dodavatel, se kterými chceme spolupracovat a přinést na český trh opravdu kvalitní produkty se standardní zárukou 5 let.

Recent Posts