fbpx

Screenové rolety ZIP Screen

 • Home
 • Screenové rolety ZIP SCREEN

SCREENOVÉ ROLETY ZIP SCREEN

ZIP screenové rolety

Screenové rolety, zkráceně screeny (nebo screenové clony, rolety proti slunci), jsou typem stínicí techniky, který je ideálním prvkem pro zastínění vaší pergoly,  okna nebo prosklené stěny. Screenové rolety umožňují průhled ven, takže zůstáváte v kontaktu s okolím. 

Mnozí lidé jsou příznivci trendu outdoor living nebo rádi tráví čas ve společnosti své rodiny či přátel při společném posezení ve stínu pergoly. Pokud mezi tyto lidi patříte, jistě oceníte praktické vlastnosti ZIP screnových rolet. Za nepříznivých podmínek se postarají o vaše  nerušené pohodlí. Díky speciální tkanině jsou schopné část slunečního světla odrazit, část pohltit a část propustit.

Venkovní screenové clony jsou vhodné pro všechny typy obytných, občanských a administrativních budov, ale i k zastínění pergol, zimních zahrad, teras, altánů, zahradních domů apod.

Proč ZIP screenové rolety?

 1. Maximální omezen průniku sluneční energie
  ZIP screenové rolety absorbují a reflektují velkou část slunečního světla a energie a zabrání tak nechtěnému ohřívání vnitřního prostoru pergoly, jsou tedy optimální ochranou pro udržení optimální teploty.
 2. Ochranu před nepříznivým počasím
  ZIP screenové rolety vás spolehlivě ochrání pod pergolou před větrem, deštěm, kroupami či jiným nepříznivými vlivy.
 3. Snadná regulace světla
  ZIP screen vám poskytne vynikající kontrolu nad světlem. Zamezí nepříjemnému rušen slunečními paprsky při posezen na terase. Zároveň vám umožní zůstat ve vizuálním kontaktu s vnějším okolím.
 4. Ochana proti hmyzu a nepříznivým vnějším vlivům
  V uzavřené poloze vám ZIP screen zajistí dokonalou ochranu proti hmyzu a zároveň také zmírní průnik prachu a alergenu do prostoru pergoly.
 5. Velmi estetický a moderní vzhled
  ZIP screenové rolety jsou také úžasným dekoračním prvkem.

Barvy ZIP screenových rolet

Barvu ZIP screenových rolet můžete vybírat ze vzorníku MInirol, ale take z kompletního vzorníku barev RAL v provedení lesk, mat a struktura.

Pokud budete mít speciální požadavek na barvu, tak jsme schopni vám jí vyrobit za příplatek.

BASIC a TREND
Všechny barvy BASIC a TREND jsou zahrnuty v základní ceně ZIP screenové rolety (bez příplatku).

 

Latky ZIP screenových rolet

Nejdůležitější část screenové clony tvoří speciální textilie, která zamezí prudkému slunečnímu záření, průniku tepla i nežádoucím pohledům a přitom vám umožní zůstat v kontaktu s venkovním prostředím.

Látky ZIP screenových rolet mohou mít ruzné barvy, průhlednost a kvalitu látky – nabízíme tyto látky od předních výrobců – Serge 600, Soltis 92, Soltis 86 a také uplně neprůhledné látky tzv. blockout.

Vlastnosti látek Serge

Skupiny látek:
PG F – Serge 600
PG G – Serge 600, Soltis 92, Soltis 86, Serge 600 1%
PG I – Serge 600 LUNAR Blockout, Serge 600 SOLAR Blockout, Soltis Opaque B92 Blockout, STAM 6002

Nejpoužívanější jsou látky Serge 600 5% (průhlednost).

 

Velikosti boxu pro screenové rolety

ZIP screenové boxy dodáváme ve 3 velikostech (výškách boxu) 89 mm, 103 mm a 131 mm. Velikost boxu se určuje dle šířky a výšky ZIP screnové rolety.
Maximalní rozměry ZIP screenových rolet
Maximální rozměr rolety je šířka 5000 m a výška 6000 mm nebo šířka 5000 a výška 4000 mm. 

Ovládání ZIP screenových rolet

Ovládání ZIP screenových rolet je pomocí motoru – Somfy iO, kde pro ovládání pergoly a ZIP screenových rolet vám bude stačit jeden ovladač Somfy iO případně napojení na inteligentní domácnost Somfy TaHoma.

MINIROL - ZIP SCREENOÉ ROLETY

Značka MINIROL reprezentuje společnost BUILDING Shutter Systems od roku 2002. Od začátku je synonymem pro funkčnost, kvalitu a kreativitu. Zakládá si na vlastním týmu vývojářů a spolehlivé výrobě.

Důvody proč zvolit Minirol:

 • Výrobky na míru
 • Technické poradenství
 • 5 let záruka na vybrané komponenty
 • Široký výběr barev
 • Vlastní vývoj a výroba

RÁDI VÁM PORADÍME

Rádi Vám pomůžeme s výběrem posuvné pergoly, ZIP screenových rolet nebo příslušenství (Somfy Tahoma – domácí inteligence, infrazářiče atd.), ukážeme Vám vzorovou pergolu, vzorky profilů, katalog barev a PVC látek, vzorky LED světel a rádi k vám přijedeme na zaměření pergoly a ukážeme Vám minimodel pergoly.

V případě dotazů či nezávazné cenové kalkulace vyplňte prosím formulář vpravo pro NEZÁVAZNOU POPTÁVKU nebo pošlete e-mail na:

případně volejte na telefon:

+420 722 922 144

Na základě Vaší poptávky/dotazů Vám do 2 pracovních dnů zpracujeme nezávaznou nabídku nebo odpovíme na Vaše dotazy.

AKCE DO 31.12.2023:
ZDARMA KE KAŽDÉ PERGOLE:
MONTÁŽ A INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ HDD LUX VČETNĚ STMÍVAČE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Recent Posts