fbpx

Doplňky pro posuvnou pergolu

DOPLŇKY

Nabízíme doplňky od společnosti Somfy nebo kompatibilních se Somfy iO, které vám zpříjemní váš pobyt na terase a pod vaší vysněnou pergolou.
Jsou to zejména praktické doplňky jako infrazářiče iO, ovladače Somfy Situo iO nebo Somfy Nina iO. Nabízíme i inteligentní řízení domácnosti Somfy TaHoma pomocí kterého můžete ovladát vaší pergolu, LED osvětlení, ZIP screenové rolety, infrazářiče a další zařízení ve vaší domácností jako garážová vrata, vjezdová brána, žaluzie, rolety, osvětlení atd.
Veškeré produkty Somfy odebíráme přímo od českého zastoupeni Somfy, spol s.r.o.

Vyberte si posuvnou pergolu a doplňky Somfy

Kvalitní designová hliníková posuvná pergola je NOVINKOU na českém trhu. Posuvné pergoly umožňují neomezenou montáž na rodinné domy, byty, restaurace, kavárny, hotely či pro jiné komerční využití. Posuvnou pergolu je možné instalovat na zeď domu (i zateplenou), dřevostavbu, kotvit jí do stropu (podbití, balkon a jiné) nebo jí instalovat jako samonosnou pergolu bez nutnosti kotvení do zdi. Šířka pergoly může být téměř bez limitu a lze vyskládat vedle sebe několik pergol a spojit je do jedné. Odtok vody je standardně řešen pomocí odtokového předního profilu (okapu), který odvádí vodu vnitřkem sloupků pergoly.

RÁDI VÁM PORADÍME

Rádi Vám pomůžeme s výběrem posuvné pergoly, ZIP screenových rolet nebo příslušenství (Somfy Tahoma – domácí inteligence, infrazářiče atd.), ukážeme Vám vzorovou pergolu, vzorky profilů, katalog barev a PVC látek, vzorky LED světel a rádi k vám přijedeme na zaměření pergoly a ukážeme Vám i plně funkční minimodel pergoly.

V případě dotazů či nezávazné cenové kalkulace vyplňte prosím formulář vpravo pro NEZÁVAZNOU POPTÁVKU nebo pošlete e-mail na:

případně volejte na telefon:

+420 722 922 144

Na základě Vaší poptávky/dotazů Vám do 2 pracovních dnů zpracujeme nezávaznou nabídku nebo odpovíme na Vaše dotazy.

AKCE DO 30.09.2023:
ZDARMA KE KAŽDÉ PERGOLE:
MONTÁŽ A INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ HDD LUX VČETNĚ STMÍVAČE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Recent Posts