fbpx

Ovladače a stmívače Somfy iO

Ovladače a stmívače Somfy iO

Somfy Situo iO II

Ovladače Somfy Situo nejsou jn dálkový ovladač, ale i estetický prvek, jenž byl navržen tak, aby dokonale zapadl do každého interiéru. Díky elegantnímu obrysu a ergonomickým křivkám potěší řada Situo každým svým detailem.
Řada dálkových ovladačů Situo io II je dostupná ve čtyřech barevných provedeních. Pomocí jednoduchého držáku z něj můžete udělat nástěnný ovladač, který lze vzít kdykoliv do ruky. Vyrábí se v jedno až pětikanálovém provedení.

Na jednotlivých kanálech můžete mít buď jednotlivé produkty (posuvná pergola, LED osvětlení, ZIP screenové rolety, infrazářič), nebo skupiny (například pět rolet), ale také scénáře, např. „příchod na terasu“. Ovladače Situo budete mít vždy po ruce, ať už jste kdekoliv v domácnosti. Typ Situo Variation iO II má navíc jednu vychytávku, kterou ocení majitelé žaluzií nebo stmívaní LED osvětlení. Kolečko na ovladači, patentované společností Somfy, vám zaručí, že vaše lamely žaluzií budou naklopené přesně tak, jak právě v danou chvíli potřebujete. Citlivý systém dokáže nastavit lamely přesně dle vašeho přání.

V neposlední řadě Somfy nabízí sofistikované ovladače Nina a Nina Timer, které dokáží ovládat a automatizovat vaše stínění a ostatní prvky domácnosti. Mimo jiné je výhodou těchto ovladačů zobrazení aktuálního stavu vaší rolety či markýzy na displeji nebo práce se scénáři.

Situo 1 iO II

 • Jednokanálový dálkový ovladač. Ideální pro jednotlivé nebo centrální ovládání motorizovaných stínících prvků nebo io přijímačů včetně světel!
 • Pohodlí a ergonomie: protiskluzový povrch
 • Obsahuje elegantní a nenápadný nástěnný držák.

Somfy Situo 1 II iO

Situo 1 Variation iO II

 • Jednokanálový radiový vysílač. Ideální pro jednotlivé nebo centrální ovládání motorizovaných stínících prvků, který obsahuje nastavovací kolečko pro řízení intenzity světla u stmívačů.
 • Pohodlí a ergonomie: protiskluzový povrch.
 • Obsahuje elegantní a nenápadný nástěnný držák.

Somfy Situo 1 Variation II iO

Situo 5 io II

 • Pětikanálový dálkový ovladač. Ideální pro jednotlivé nebo centrální ovládání motorizovaných stínících prvků nebo io přijímačů včetně světel!
 • Pohodlí a ergonomie: protiskluzový povrch.
 • Obsahuje elegantní a nenápadný nástěnný držák.

Somfy Situo 5 io II

Situo 5 Variation A/M io II

 • Pětikanálový radiový vysílač. Obsahuje nastavovací kolečko pro přesnou orientaci lamel žaluzií nebo řízení intenzity světla u stmívačů.
 • Možnost vypnutí automatiky.
 • Pohodlí a ergonomie: protiskluzový povrch.
 • Obsahuje elegantní a nenápadný nástěnný držák.

Somfy Situo 5 Variation A/M iO II

Somfy Nina iO a Nina Timer iO

Díky ovladači Nina Timer máte vždy přehled o stavu nebo pozici vašeho zařízení. Pojmenování a třídění skupin nebo zařízení (pergola, ZIP screenové rolety, LED osvětlení, infrazářiče, žaluzie, rolety, garážová vrata, vjezdové brány, světla, okna Velux…) nebylo nikdy jednodušší. Pokud po instalaci zjistíte, že vám nastavení zařízení nevyhovuje, můžete jej díky Nině jednoduše změnit nebo případně připojit či vyměnit nové. Součástí balení je dokovací stanice, která plní funkci stojánku, ale hlavně dobíjí vaši Ninu ve chvílích, kdy ji nepoužíváte.

Ovladač s funkcí časovače
Intuitivní dálkové ovládání s dotykovým displejem a funkcí časovače (časové spouštění akcí). S Ninou Timer můžete ovládat až 50 io zařízení (Nina Timer iO) a 60 iO zařízení (Nina iO). S funkcí ovládání pohybem se budete chtít pochlubit sousedům!
Naprogramujte scénáře, které budou vyhovovat vašemu životnímu stylu. Například spuštěním scénáře „odchod“ zatáhněte pergolu, ZIP screenové rolety, předokenní rolety, venkovní žaluzie, zapněte alarm a zhasněte světla. Vše jedním kliknutím!

Nina iO

Somfy Nina iO

Nina Timer iO

Somfy Nina Timer iO

Stmívače LED osvětlení Somfy iO

Stmívatelný přijímač dálkového ovládání pro ovládání LED nebo RGB LED pásků v interiéru a v exteriéru. Díky svým malým rozměrům se tento přijímač dá dobře schovat například pod stříšku posuvné pergoly nebo do kazety terasové markýzy. Přijímač lze ovládat výhradně dálkovými ovladači io-homecontrol (Somfy Situo iO, Nina Timer iO) a pomocí aplikace v mobilním telefonu díky řídicí jednotce TaHoma. Přijímač je určen pro svítidla s externím transformátorem.

 • Přijímač pro spínání LED nebo RGB LED pásků nebo světel pomocí dálkových ovladačů iO.
 • Komfortní obsluha.
 • Zapnutí krátkým povelem nahoru, vypnutí krátkým povelem dolů.
 • Tlačítkem “my” na dálkovém ovladači lze vyvolat oblíbenou mezipolohu – oblíbenou intenzitu/barvu osvětlení.
 • Přepínání barev u RGB recieveru dlouhým povelem nahoru/ dolů pomocí Situo 5 Variation io (od roku 2018).
 • Malé rozměry – snadná instalace přímo u spotřebiče.
 • Díky obousměrné komunikaci je možné na obousměrném dálkovém ovladači vidět, zda bylo připojené svítidlo zapnuto nebo vypnuto.
 • Určeno pro interiér a exteriér.

SOMFY - OVLADAČE A STMÍVAČE IO

Přes 50 let inovací

Od prvního pohonu předokenních rolet, který ohlašoval konec otáčecí kliky, až po chytrou domácnost, už 50 let firma Somfy pomáhá a zjednodušuje život milionům uživatelů po celém světě. Den co den s vámi společně zdokonaluje svojí vizi domácnosti zítřka, která bude pohodlnější, zodpovědnější a bezpečnější. Vytváří nová spolehlivá a udržitelná řešení, která zlepšují kvalitu vašeho života a zvyšují vaše pohodlí.

RÁDI VÁM PORADÍME

Rádi Vám pomůžeme s výběrem posuvné pergoly, ZIP screenových rolet nebo příslušenství (Somfy Tahoma – domácí inteligence, infrazářiče atd.), ukážeme Vám vzorovou pergolu, vzorky profilů, katalog barev a PVC látek, vzorky LED světel a rádi k vám přijedeme na zaměření pergoly a ukážeme Vám minimodel pergoly.

V případě dotazů či nezávazné cenové kalkulace vyplňte prosím formulář vpravo pro NEZÁVAZNOU POPTÁVKU nebo pošlete e-mail na:

případně volejte na telefon:

+420 722 922 144

Na základě Vaší poptávky/dotazů Vám do 2 pracovních dnů zpracujeme nezávaznou nabídku nebo odpovíme na Vaše dotazy.

AKCE DO 30.09.2023:
ZDARMA KE KAŽDÉ PERGOLE:
MONTÁŽ A INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ HDD LUX VČETNĚ STMÍVAČE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Recent Posts