fbpx

Pergoly s posuvnou střechou

  • Home
  • Pergoly s posuvnou střechou

PERGOLY S POSUVNOU STŘECHOU

Hliníková posuvná pergola Vám poskytne ideální stínění nebo ochranu před větrem či deštěm díky posuvné střeše z nepromokávého třívrstvého PVC a zároveň bude dokonalým designovým a dominantním prvkem pro Vaši terasu. Pergola je vybavena integrovaným okapem, ze kterého je voda svedena sloupy na zem mimo terasu.

Pergoly s posuvnou střechou

Posuvná hliníková pergola je absolutní NOVINKOU na českém trhu. Pergoly se stahovací střechou umožňují neomezenou montáž na rodinné domy, byty, restaurace, kavárny, hotely či pro jiné komerční využití. Pergolu s posuvnou střechou je možné instalovat na zeď domu (i zateplenou), dřevostavbu, kotvit ji do stropu (podbití, balkon a jiné) nebo ji instalovat jako samonosnou pergolu bez nutnosti kotvení do zdi. Šířka pergoly může být téměř bez limitu a lze vyskládat vedle sebe několik pergol a spojit je do jedné. Odtok vody je standardně řešen pomocí odtokového předního profilu (okapu), který odvádí vodu vnitřkem sloupků pergoly.

RÁDI VÁM PORADÍME

Rádi Vám pomůžeme s výběrem posuvné pergoly, ZIP screenových rolet nebo příslušenství (Somfy Tahoma – domácí inteligence, infrazářiče atd.), ukážeme Vám vzorovou pergolu, vzorky profilů, katalog barev a PVC látek, vzorky LED světel a rádi k vám přijedeme na zaměření pergoly a ukážeme Vám i plně funkční minimodel pergoly.

V případě dotazů či nezávazné cenové kalkulace vyplňte prosím formulář pro NEZÁVAZNOU POPTÁVKU nebo pošlete e-mail na:

případně volejte na telefon:

+420 722 922 144

Na základě Vaší poptávky/dotazů Vám do 2 pracovních dnů zpracujeme nezávaznou nabídku nebo odpovíme na Vaše dotazy.

AKCE DO 31.03.2023:
ZDARMA KE KAŽDÉ PERGOLE:
INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ HDD LUX VČETNĚ STMÍVAČE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Recent Posts