fbpx

Posuvná pergola ERA

Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
Posuvná pergola ERA
 
next arrow
previous arrow

AKCE DO 30.09.2023:
ZDARMA KE KAŽDÉ PERGOLE:
MONTÁŽ A INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ HDD LUX VČETNĚ STMÍVAČE

POSUVNÁ PERGOLA ERA

Hliníková posuvná pergola ERA je ideální pro zastřešení terasy. Pergola se stahovací střechou ERA umožňuje neomezenou montáž na rodinné domy, byty, restaurace, kavárny, hotely či pro jiné komerční využití. Posuvnou pergolu je možné instalovat na zeď domu (i zateplenou), dřevostavbu, kotvit ji do stropu (podbití, balkon a jiné) nebo ji instalovat jako samonosnou pergolu bez nutnosti kotvení do zdi. Rozměry posuvné pergoly ERA – max. šířka 13m a max. výsuv 5m.  Pergola ERA se stahovací střechou může mít šířku téměř bez limitu a lze vyskládat vedle sebe několik pergol a spojit je do jedné. Odtok vody je standardně řešen pomocí odtokového předního profilu (okapu), který odvádí vodu vnitřkem sloupků pergoly.

 • SPECIÁLNÍ AKCE

  POSUVNÁ PERGOLA ERA

  INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ, STMÍVAČ A DÁLKOVÝ OVLADAČ ZDARMA

  NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
David Jaros
David Jaros
2023-07-03
Mohu doporučit. Bezproblémová komunikace. Osobní přístup a řešení pergoly upravené na základě našich požadavků. Profesionální montáž. Skutečně není co vytknout. Děkujeme!
Jakub Melich
Jakub Melich
2023-05-23
Vynikající profesionální přístup, zejména pan Fiala s námi komunikoval hned od začátku. Po různých cenových nabídkách od různých firem jsme se rozhodli právě pro Pergotec. Pan Fiala nám o víkendu (v nepracovní den) v showroomu v Praze pergolu představil, vše vysvětlil a další týden jel k nám na dům zaměřit. Po složení zálohy byla pergola daná do objednávky. Za čtyři týdny byla hotova a následující týden instalována. Vše fungovalo dle domluvy, na všechny dotazy jsme dostali odpověď. Jsem rád, že stále existují firmy, které jsou kvalitní, profesionální a dodrží to, na čem se dohodneme. Za nás jedině doporučujeme.
Jan Sirový
Jan Sirový
2023-05-11
Od začátku až do konce skvělý přístup. Nechávali jsme si udělat nabídky i od jiných společností, ale přístup Pergotecu byl rychlý a hlavně opravdu pro zákaznický, nikdo nám nenutil nejdražší řešení, ale opravdu to nejvhodnější. Samotná realizace proběhla také na výbornou, takže můžu jen doporučit.
Michal Bouzek
Michal Bouzek
2023-04-05
Dnes proběhla montáž posuvné, osvětlené pergoly, která byla profesionální. S panem Fialou jsme byli naprosto spokojení, od prvního zavolání, až po konečnou montáž. Mohu vřele doporučit.
Iva Karvánková
Iva Karvánková
2023-03-30
Pergola TIVOLI - oceňuji profesionální přístup a jednání p.Fialy a jeho kolegy - od prvního kontaktu a nabídky, přes osobní návštěvu, zaměření a konzultaci na místě, až po vlastní realizaci. Spokojenost. Určitě doporučuji.
Tom Barta
Tom Barta
2023-03-23
Potřebovali jsme povýšit zastřešení naší terasy na zcela jinou úroveň. Potřebovali jsme něco co vydrží déšť, vítr a zároveň stalo že sbalit tak, aby si naši zákazníci užili sluníčka. Do toho máme dům z 18. století bez jediného pravého úhlu a rovné zdi. Pergola, kterou nam Pergotec dodal vse splnuje a firma si poradila se vsemi nastrahami pozitivne a s respektem k mistu. Vrele doporucuji ( Karlštejn 34 )
Lenka Sivakova
Lenka Sivakova
2023-03-02
Skvělý a profesionální přístup pana Fialy, perfektně odvedená práce.Pergola vypadá moc pěkně.Doporučuji
Pavla Mašková
Pavla Mašková
2022-11-16
Pergola ERA vypadá a funguje skvěle. S panem Fialou byla perfektní domluva, termín byl též dodržen, takže naprostá spokojenost! Vřele doporučuji!
Jan Suda
Jan Suda
2022-10-07
Profesionální a seriózní jednání a snaha o spokojenost zákazníka. Pergola vypadá i funguje skvěle. Díky!!!
Richard Klípa
Richard Klípa
2022-09-19
Nechali jsme si namontovat posuvnou pergolu ERA do zateplené fasády na terase v šestém patře., kde pan Fiala zajistil jeřáb, bez kterého by jsme to na terasu nedostali. Vše probehlo od prvniho setkaní, pres realizaci a ukonceni montáže na vybornou. Profesionální přístup všech zúčastněných byl profesionalní a s výsledkem jsme naprosto spokojeni. Doporučujeme pro Ty kteří hledaji kvalitu a profesionální přístup.
Popis pergoly
Kvalitní designová posuvná pergola za bezkonkurenční cenu.

Posuvná pergola ERA

Hledáte zastřešení terasy? Designová a moderní hliníková posuvná pergola ERA s posuvnou střechou z nepromokavé třívrstvé PVC látky SIOEN (Belgie) Vás ochrání před nepříznivým počasím a odolá i velmi silnému větru až do 117 km/h. Po zatažení látky pergoly Vám střecha nebrání ve výhledu na oblohu a v zimě nebude zatažená střecha bránit slunečním paprskům, které mohou vyhřívat Váš obývací pokoj.

Pergoly se stahovací střechou jsou navrženy v moderním stylu splňující požadavky i toho nejnáročnějšího klienta.

Hliníková pergola ERA s posuvnou střechou je složena z těch nejkvalitnějších komponent od největších evropských výrobců:

NICE
ALCAS Aluminium
Dickson - PVC látky
Pulver
Elatech
Samsung

Posuvné pergoly mají CE certifikát a ISO certifikaci.

Certifikáty

Posuvná pergola ERA - DETAILY

Hliníková posuvná pergola ERA je propracovaná do každého detailu a oceníte její design, funkčnost a dlouhou životnost.

Hliníková posuvná pergola ERA - VLASTNOSTI

Hliníková stahovací pergola ERA Vám poskytne ideální stínění terasy nebo ochranu před větrem či deštěm díky posuvné střeše a zároveň bude dokonalým designovým a dominantním prvkem Vaší terasy.
Pergolu můžete doplnit svislými ZIP screenovými roletami nebo dalšími funkčními a designovými doplňky (infrazářičeovladačeinteligentní domácnost), které Vám zajistí soukromí a komfort při posezení na terase a zároveň Vás ochrání před sluncem nebo větrem či deštěm.
Posuvnou pergolu Vám vyrobíme na míru a zajistíme profesionální montáž.

HLINÍKOVÁ KONSTRUKCE

Kvalitní extrudované hliníkové profily z vysoce kvalitní slitiny T6-6063 s práškovou barvou ve 4 povrchových úpravách – Lesk, Mat, Textura, Exclusive textura.

ZASTŘEŠENÍ PVC LÁTKOU

Kvalitní a 100% vodotěsná třívrstvá PVC látka SIOEN Blockout 850 gr/m2 (Belgie) v různých barvách a vzorech. UV stabilní, odolnost od -30°C do 70°C, snadná údržba s dlouhou životností.

ODOLNOST PERGOLY

Posuvná pergola ERA odolává díky masivní hliníkové konstrukci silnému větru až 117 km/h. Všechny spojovací materiály jsou z vysoce kvalitní nerezové oceli.

ZIP screenové rolety

Pro zastínění posuvné pergoly na přední straně nebo z bočních stran jsou ideální volbou právě ZIP screenové rolety. ZIP screenové rolety jsou odolné proti silnému větru díky speciálním vodícím lištám, které v sobě mají napínací mechanismus ZIP.

ZIP screenové rolety nabízíme od společnosti MINIROL, která je předním výrobcem v Evropě a jejich produkty představují synonymum pro špičkovou kvalitu za příznivou cenu.

Látky ZIP screenových rolet mohou mít ruzné barvy, průhlednost a kvalitu – tyto látky nabízíme od předních výrobců –  Serge 600, Soltis 92, Soltis 86 a také uplně neprůhledné látky, tzv. blockout.

ZIP screenové boxy dodáváme ve 3 velikostech (výškách boxu) 89 mm, 103 mm a 131 mm. Maximální rozměr rolety je šířka 5000 mm a výška 6000 mm nebo šířka 5000 mm a výška 4000 mm.  

Ovládání ZIP screenových rolet je pomocí motoru – Somfy iO, kde pro ovládání pergoly a ZIP screenových rolet Vám bude stačit jeden ovladač Somfy iO.

Vyhřívání prostoru pergoly

Pro vyhřívání prostoru posuvné pergoly nabízíme nástěnné elektrické infrazářiče od německé společnosti BURDA WORLDWIDE TECHNOLOGIES GMBH, které jsou kompatibilní s technologií iO od Somfy a infrazářič je možné ovládat pomocí jednoho vícekanálového ovladače Somfy Situo 5 iO II, Somfy Nina iO nebo chytré domácnosti TaHoma.

Infrazářiče dodáváme s účinností od 1500W do 3000W, kdy je možno na dálkovém ovladači Somfy iO II volit intenzitu záření v rozsahu 0%, 33%, 66% a 100%.

Máme v nabídce i levnější infrazářiče od IQ-THERM CZ, které mají vlastní dálkový ovladač, ale nejsou kompatibilní s produkty Somfy, nelze je tedy ovládat jedním ovladačem jako posuvnou pergolu a LED osvětlení.

Infrazářiče Term2000 iO

Infrazářiče Relax Glass iO

Ovládání posuvné pergoly

Ovládání posuvné pergoly je možné pomocí dálkového ovladače NICE ERA P1 nebo P6, který má 1 nebo kanálů nebo Somfy Situo iO II, který může mít 1 nebo 5 řídících kanálů.

Veškerá ovládání můžeme napojit na řídící jednotku Youbii Home (NICE) nebo Somfy TaHoma, které Vám umožní odkudkoliv ovládat a automatizovat Vaši chytrou domácnost NICE nebo Somfy prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu či počítače.

Posuvná pergola ERA - REALIZACE

Rozměry pergoly

Rozměry posuvné pergoly ERA

Posuvná pergola TREND je nejoblíbenější varianta pro zastřešení terasy u našich zákazníků. Umožňuje montáž na zeď či strop nebo může být samostojná.

Posuvná pergola ERA je složená z extrudovaných hliníkových profilů z hliníkové slitiny nejvyšší kvality T6-6063, která zajišťuje maximální stabilitu konstrukce pergoly. Hliníkové profily jsou ošetřeny práškovou barvou a je možné vybrat barvy z našeho katalogu v provedení Lesk, Mat, Textura, Exclusive textura, ostatní barvy RAL možné za příplatek 5%. Stahovací střecha z 3-vrstvého 100% nepromokavého PVC od předního výrobce SIOEN (Belgie) zajišťuje snadnou údržbu včetně odolnosti proti povětrnostním vlivům a teplotám -30°C do 70°C a je UV stabilní.

Posun střechy pergoly zajišťuje motor od předních výrobců NICE nebo Somfy.

Posuvná pergola ERA se skládá z těchto hliníkových profilů:

 • Sloupky pergoly – 80 x 100 mm
 • Kolejnice pergoly – 60 x 130 mm
 • Odtokový profil (okap) – 128 x 140 mm
 • Látkové profily – krajní 80 x 60 mm, prostřední 55 x 67 mm
 • Krycí plech zatažené střechy

Posuvná pergola ERA má max. šířku 13m a max. výsuv 5m).

Moduly pergoly ERA

Posuvná pergola ERA se skládá z tzv. modulů a těchto modulů může být 1, 2, 3. Pergola s jedním modulem (2 sloupky) má maximální rozměr 4.500 x 5000 mm, provedení ze dvou modulů (3 sloupky) pak 9.000 x 5.000 mm, provedení ze tří modulů (4 sloupky) pak 13.000 x 5.000 mm. Pergoly s posuvnou střechou se dají spojovat vedle sebe a vytvořit tak nekonečně dlouhou pergolu.

Posuvná pergola ERA – rozměry

Posuvná pergola ERA - profily

Moduly pergoly ERA

Posuvná pergola ERA se skládá z tzv. modulů a těchto modulů může být 1, 2, 3. Pergola s jedním modulem (2 sloupky) má maximální rozměr 4.500 x 5000 mm, provedení ze dvou modulů (3 sloupky) pak 9.000 x 5.000 mm, provedení ze tří modulů (4 sloupky) pak 13.000 x 5.000 mm. Pergoly s posuvnou střechou se dají spojovat vedle sebe a vytvořit tak nekonečně dlouhou pergolu.

Posuvná pergola ERA - odtok vody
Barvy konstrukce

BARVY HLINÍKOVÉ KONSTRUKCE PERGOLY

Konstrukce posuvné pergoly je povrchově upravená kvalitní technologií práškovou barvou od výrobce Pulver

Z našeho katalogu si můžete vybírat ze 4 povrchových provedení, a to – Lesk, Mat, Textura a Exclusive Textura. Lesk a Mat jsou bez příplatku a za příplatek 5% jsou barvy z řady Textura a Exclusive Textura, kde nabízíme z této řady jednu barvu bez příplatku a to ON617, která je velice oblíbená.

Na zakázku si můžete vybrat jakoukoliv barvu ze stupnice RAL – Lesk, Mat, Textura a Exclusive Textura (za příplatek 5%). Barvy na zakázku mohou prodloužit dobu dodání pergoly o cca 2 týdny.

Barvy zobrazené na monitoru či telefonu jsou orientační a závisí vždy na nastavení monitoru.
Katalogy barev (reálné provedení) Vám rádi ukážeme při prohlídce ukázkové pergoly nebo při zaměření Vaší pergoly.

Barvy LESK

Barvy TEXTURE

Barvy EXCLUSIVE TEXTURE

Barvy PVC látky

BARVY VODOTĚSNÉ PVC LÁTKY

Zastřešení posuvné pergoly je vytvořeno třívrstvou PVC látkou SIOEN (Belgie).

100% vodotěsná třívrstvá PVC látka SIOEN je UV stabilní, odolnost od -30°C do 70°C, snadná udržba s dlouhou životností.

Nabízíme i PVC látky od výrobce Serge Ferrari.

Barvy zobrazené na monitoru či telefonu jsou orientační a zavisí vždy na nastavení monitoru.
Katalogy PVC látek (reálné provedení) Vám rádi ukážeme při prohlídce ukázkové pergoly nebo při zaměření Vaší pergoly.

DICKSON SUNBLOCK

SIOEN

SIOEN

SIOEN

Motor a LED osvětlení

MOTOR A LED OSVĚTLENÍ

Pro stahování posuvné střechy pergoly používáme motory NICE ERA FIT L BD nebo Somfy 60 iO nebo RTS.

Motor NICE ERA FIT L BD
Motor NICE ERA FIT L BD

Motor Somfy Pergola 60 iO

Pohon pro všechny typy pergol s integrovaným přijímačem BIDI (NICE) nebo iO (Somfy) se zpětnou vazbou připravený pro plnohodnotné připojení do chytré domácnosti YUBII HOME nebo Somfy TaHoma.
Veškeré produkty Somfy odebíráme přímo od českého zastoupení Somfy, spol s.r.o.

KOMFORT

 • ochrana proti slunci, řízení prostupu světla a teploty
 • radiové dálkové ovládání
 • přesná mezipoloha «MY»
 • perfektní napnutí látky
 • možnost ovládání pergoly, osvětlení apod. jedním ovladačem

OCHRANA

 • možnost připojení sluneční a větrné automatiky

LED OSVĚTLENÍ PERGOLY

Každá pergola je vybavena LED osvětlením a stmívačem – NYNÍ AKCE – LED OSVĚTLENÍ ZDARMA.

Nabízíme 2 druhy LED osvětlení:

– HDD Lux LED (integrované osvětlení do látkových profilů) – bíla, denní žluta

Recent Posts