fbpx

Posuvná pergola OMEGA

Pergola OMEGA se stahovací střechou
Pergola OMEGA se stahovací střechou
Posuvná hliníková pergola OMEGA - zastřešení terasy
Posuvná hliníková pergola OMEGA - zastřešení terasyPosuvna_pergola_OMEGA_2s
 
next arrow
previous arrow

AKCE DO 30.09.2023:
ZDARMA KE KAŽDÉ PERGOLE:
MONTÁŽ A INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ HDD LUX VČETNĚ STMÍVAČE

POSUVNÁ PERGOLA OMEGA

Posuvná pergola OMEGA je NOVINKOU na českém trhu a vyniká tím, že nemá přední sloupy, které neruší výhled z terasy a má zaoblené kolejnice. Pergola OMEGA umožňuje neomezenou montáž na rodinné domy, byty, restaurace, kavárny, hotely či pro jiné komerční využití. Posuvnou pergolu je možné instalovat na zeď domu (i zateplenou), dřevostavbu, kotvit ji do stropu (podbití, balkon a jiné). Pergola OMEGA může mít maximální velikost (max. šířka 12m a max. výsuv 7m). Pergola OMEGA s posuvnou střechou může mít šířku téměř bez limitu a lze vyskládat vedle sebe několik pergol a spojit je do jedné. Ve standardu má pergola OMEGA odtok vody řešen pomocí odtokového předního profilu (okapu).

 • SPECIÁLNÍ AKCE

  POSUVNÁ PERGOLA OMEGA

  INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ, STMÍVAČ A DÁLKOVÝ OVLADAČ ZDARMA

  NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
Popis pergoly
Kvalitní designová posuvná pergola za bezkonkurenční cenu.

Posuvná pergola OMEGA

Hledáte zastřešení terasy? Designová a moderní hliníková posuvná pergola OMEGA s posuvnou střechou z nepromokavé třívrstvé PVC látky SIOEN (Belgie) Vás ochrání před nepříznivým počasím a odolá i velmi silnému větru až do 117 km/h. Po zatažení látky pergoly Vám střecha nebrání ve výhledu na oblohu a v zimě nebude zatažená střecha bránit slunečním paprskům, které mohou vyhřívat Váš obývací pokoj.

Pergoly se stahovací střechou jsou navrženy v moderním stylu bez viditelných šroubových spojů.

Hliníková pergola OMEGA s posuvnou střechou je složena z těch nejkvalitnějších komponent od největších evropských výrobců:

Somfy
ALCAS Aluminium
Dickson - PVC látky
Pulver
Elatech
Samsung

Posuvné pergoly OMEGA mají CE certifikát a ISO certifikaci.

Certifikáty

Posuvná pergola NERO - DETAILY

Hliníková posuvná pergola OMEGA je propracovaná do každého detailu a oceníte její design, funkčnost a dlouhou životnost.

Hliníková posuvná pergola OMEGA - VLASTNOSTI

Hliníková stahovací pergola OMEGA Vám poskytne ideální stínění terasy nebo ochranu před větrem či deštěm díky posuvné střeše a zároveň bude dokonalým designovým a dominantním prvkem Vaší terasy.
Pergolu můžete doplnit svislými ZIP screenovými roletami nebo dalšími funkčními a designovými doplňky (infrazářičeovladače Somfy iOinteligentní domácnost TaHoma), které Vám zajistí soukromí a komfort při posezení na terase a zároveň Vás ochrání před sluncem nebo větrem či deštěm.
Posuvnou pergolu Vám vyrobíme na míru a zajistíme profesionální montáž.

HLINÍKOVÁ KONSTRUKCE

Kvalitní extrudované hliníkové profily z vysoce kvalitní slitiny T6-6063 s práškovou barvou ve 4 povrchových úpravách – Lesk, Mat, Textura, Exclusive textura.

ZASTŘEŠENÍ PVC LÁTKOU

Kvalitní a 100% vodotěsná třívrstvá PVC látka SIOEN Blockout 850 gr/m2 (Belgie) v různých barvách a vzorech. UV stabilní, odolnost od -30°C do 70°C, snadná údržba s dlouhou životností.

ODOLNOST PERGOLY

Zavěšená posuvná pergola NERO odolává díky masivní hliníkové konstrukci silnému větru. Všechny spojovací materiály jsou z vysoce kvalitní nerezové oceli.

ZIP screenové rolety

Pro zastínění posuvné pergoly na přední straně nebo z bočních stran jsou ideální volbou právě ZIP screenové rolety. ZIP screenové rolety jsou odolné proti silnému větru díky speciálním vodícím lištám, které v sobě mají napínací mechanismus ZIP.

ZIP screenové rolety nabízíme od společnosti MINIROL, která je předním výrobcem v Evropě a jejich produkty představují synonymum pro špičkovou kvalitu za příznivou cenu.

Látky ZIP screenových rolet mohou mít ruzné barvy, průhlednost a kvalitu – tyto látky nabízíme od předních výrobců –  Serge 600, Soltis 92, Soltis 86 a také uplně neprůhledné látky, tzv. blockout.

ZIP screenové boxy dodáváme ve 3 velikostech (výškách boxu) 89 mm, 103 mm a 131 mm. Maximální rozměr rolety je šířka 5000 mm a výška 6000 mm nebo šířka 5000 mm a výška 4000 mm.  

Ovládání ZIP screenových rolet je pomocí motoru – Somfy iO, kde pro ovládání pergoly a ZIP screenových rolet Vám bude stačit jeden ovladač Somfy iO.

Vyhřívání prostoru pergoly

Pro vyhřívání prostoru posuvné pergoly nabízíme nástěnné elektrické infrazářiče od německé společnosti BURDA WORLDWIDE TECHNOLOGIES GMBH, které jsou kompatibilní s technologií iO od Somfy a infrazářič je možné ovládat pomocí jednoho vícekanálového ovladače Somfy Situo 5 iO II, Somfy Nina iO nebo chytré domácnosti TaHoma.

Infrazářiče dodáváme s účinností od 1500W do 3000W, kdy je možno na dálkovém ovladači Somfy iO II volit intenzitu záření v rozsahu 0%, 33%, 66% a 100%.

Máme v nabídce i levnější infrazářiče od IQ-THERM CZ, které mají vlastní dálkový ovladač, ale nejsou kompatibilní s produkty Somfy, nelze je tedy ovládat jedním ovladačem jako posuvnou pergolu a LED osvětlení.

Infrazářiče Term2000 iO

Infrazářiče Relax Glass iO

Ovládání posuvné pergoly

Ovládání posuvné pergoly je možné pomocí dálkového ovladače Somfy Situo iO II, který může mít 1 nebo 5 řídících kanálů. Pokud je potřeba ovládat více zařízení než 5 (motor pergoly, LED osvětlení, 4x ZIP screenová rolety a infrazářič, tj. 7 kanálů), nelze již použít 5ti-kanálový ovladač Somfy Situo 5 iO II, ale dálkové ovladače Nina iO nebo Nina iO Timer, které umožňují ovládat až 50 iO zařízení (pergola, LED osvětlení, stmívání LED osvětlení, ZIP screenové rolety, infrazářiče a případně další zařízení jako jsou garážová vrata, vjezdová brána, rolety, osvětlení domu atd.). Dálkový ovladač Nina iO Timer má navíc funkci vytváření časových scénářů.

Veškerá ovládání můžeme napojit na řídící jednotku Somfy TaHoma, která Vám umožní odkudkoliv ovládat a automatizovat Vaši chytrou domácnost Somfy prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu či počítače.

Posuvná pergola OMEGA - REALIZACE

Rozměry pergoly

Rozměry pergoly OMEGA

Posuvná pergola OMEGA je nejoblíbenější varianta pro zastřešení terasy u našich zákazníků. Umožňuje montáž na zeď či strop nebo může být samostojná.

Zavěšená posuvná pergola OMEGA je složená z extrudovaných hliníkových profilů z hliníkové slitiny nejvyšší kvality T6-6063, která zajišťuje maximální stabilitu konstrukce pergoly. Hliníkové profily jsou ošetřeny práškovou barvou a je možné vybrat barvy z našeho katalogu v provedení Lesk, Mat, Textura, Exclusive textura, ostatní barvy RAL možné za příplatek 5%. Stahovací střecha z 3-vrstvého 100% nepromokavého PVC od předního výrobce SIOEN (Belgie) zajišťuje snadnou údržbu včetně odolnosti proti povětrnostním vlivům a teplotám -30°C do 70°C a je UV stabilní.

Posun střechy pergoly zajišťuje motor od předního výrobce Somfy.

Posuvná pergola OMEGA se skládá z těchto hliníkových profilů:

 • Sloupky pergoly – 130 x 130 mm – vnitřní ukotvení sloupu do terasy
 • Krokve pergoly – 90 x 140 mm – umožňují posun střechy pomocí kolejnicových vozíků
 • Odtokový profil (okap) – 131 x 150 mm
 • Látkové profily – krajní 80 x 60 mm, prostřední 55 x 67 mm
 • Krycí plech zatažené střechy

Posuvné pergoly OMEGA nabízíme v rozměrech max. šířka 12m a max. výsuv 7m

Moduly pergoly OMEGA

Posuvná pergola OMEGA se skládá z tzv. modulů a těchto modulů může být 1, 2, 3 a 4. Pergola s jedním modulem má maximální rozměr 4.000 x 7.000 mm, provedení ze dvou modulů pak 8.000 x 7.000 mm, provedení ze tří modulů pak 8.000 x 11.000 mm a maximální rozměr je pergola se třemi moduly a to 12.000 x 7.000 mm. Pergoly s posuvnou střechou se dají spojovat vedle sebe a vytvořit tak nekonečně dlouhou pergolu.

Barvy konstrukce

BARVY HLINÍKOVÉ KONSTRUKCE PERGOLY

Konstrukce posuvné pergoly je povrchově upravená kvalitní technologií práškovou barvou od výrobce Pulver

Z našeho katalogu si můžete vybírat ze 4 povrchových provedení, a to – Lesk, Mat, Textura a Exclusive Textura. Lesk a Mat jsou bez příplatku a za příplatek 5% jsou barvy z řady Textura a Exclusive Textura, kde nabízíme z této řady jednu barvu bez příplatku a to ON617, která je velice oblíbená.

Na zakázku si můžete vybrat jakoukoliv barvu ze stupnice RAL – Lesk, Mat, Textura a Exclusive Textura (za příplatek 5%). Barvy na zakázku mohou prodloužit dobu dodání pergoly o cca 2 týdny.

Barvy zobrazené na monitoru či telefonu jsou orientační a závisí vždy na nastavení monitoru.
Katalogy barev (reálné provedení) Vám rádi ukážeme při prohlídce ukázkové pergoly nebo při zaměření Vaší pergoly.

Barvy LESK

Barvy TEXTURE

Barvy EXCLUSIVE TEXTURE

Barvy PVC látky

BARVY VODOTĚSNÉ PVC LÁTKY

Zastřešení posuvné pergoly je vytvořeno třívrstvou PVC látkou SIOEN (Belgie).

100% vodotěsná třívrstvá PVC látka SIOEN je UV stabilní, odolnost od -30°C do 70°C, snadná udržba s dlouhou životností.

Nabízíme i PVC látky od výrobce Serge Ferrari.

Barvy zobrazené na monitoru či telefonu jsou orientační a zavisí vždy na nastavení monitoru.
Katalogy PVC látek (reálné provedení) Vám rádi ukážeme při prohlídce ukázkové pergoly nebo při zaměření Vaší pergoly.

DICKSON SUNBLOCK

SIOEN

SIOEN

SIOEN

Motor a LED osvětlení

MOTOR A LED OSVĚTLENÍ

Pro stahování posuvné střechy pergoly používáme motory Somfy 60 iO nebo RTS.

Motor Somfy Pergola 60 iO

Pohon pro všechny typy pergol s integrovaným přijímačem iO se zpětnou vazbou připravený pro plnohodnotné připojení do chytré domácnosti Somfy TaHoma.
Veškeré produkty Somfy odebíráme přímo od českého zastoupení Somfy, spol s.r.o.

KOMFORT

 • ochrana proti slunci, řízení prostupu světla a teploty
 • radiové dálkové ovládání
 • přesná mezipoloha «MY»
 • perfektní napnutí látky
 • možnost ovládání pergoly, osvětlení apod. jedním ovladačem

OCHRANA

 • možnost připojení sluneční a větrné automatiky

LED OSVĚTLENÍ PERGOLY

Každá pergola je vybavena LED osvětlením a stmívačem – NYNÍ AKCE – LED OSVĚTLENÍ ZDARMA.

Nabízíme 2 druhy LED osvětlení:

– HDD Lux LED (integrované osvětlení do látkových profilů) – bíla, denní žluta

Recent Posts